15 Şubat 2013

Fakir Arızalı Ürün Sattı!

2008 senesinde fakir deluxe halı yıkama makinası aldım.Kurulum amaçlı yetkili servis elemanlarını çağırdım.Yetkili servis elemanı kurulumun yapıldığına dair bilgileri yazarken üründe motor bölümünün su kaçırdığını ve ürünün değiştirmesi gerektiğini yazmışlar.

Fakat bana sözlü olarak bildirmediler.Yıllar sonra ilk defa kullanmam gerektiğinden kutuyu açtığımda motor bölümünün su kaçırdığını ve daha sonrasında servis elemanlarının yazdığı fişi gördüğümde müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerine olan biteni anlattığımda bana alay edercesine ürünü ayaklarına getirmem gerektiğini ve arıza bedeli neyse cebimden ödemem gerektiğini söylediler. Fakir gibi bir markaya güvenmek en büyük hataymış.

Neriman 404 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sn Gülener; Satış sonrası hizmette eve hizmet yönlendirmemiz olmadığından dolayı, tüm hizmet talepleri yetkili servis adresinize bizzat başvurmanız sonrası karşılanmaktadır. Eve hizmet talepleri söz konusu olduğunda ise yetkili servis yol ücretinin yetkili servisimize ödemesi ile evden teslim alım gerçekleşiyor, ürüne gereken hizmet verildikten sonra ürün yeniden geri eve teslim ediliyor. Bu doğrultuda ürününüz için belirttiğimiz koşullardan biri ile garanti şartlarınca hizmet alabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön