15 Aralık 2015

Fakir Arızalı Ürün Satışı

17 Ekim 2015 tarihinde Vatan Bilgisayar Balçova İzmir şubesinden 2 adet Fakir Yağlı Radyatör aldım. Radyatörlerden birisi sağlam diğeri ise peteklerinin bir kısmı çalışmaz durumda çıktı. 02 Kasım 2015 tarihinde ürünleri, almış olduğum Vatan Bilgisayar Balçova şubesi müşteri hizmetlerine sorunumu bildirerek teslim ettim.


30 Aralık 2015 tarihinde Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri tarafından, teslim ettiğim ürünün Fakir Yetkili Servisi olan Ayser Servis'te kontrol edilmesi sonrasında arızalı olduğunun tespit edildiği ve yenisi ile değiştirildiği, ürünü gelip alabileceğimi bildiren bir SMS aldım. Ürünü gittim teslim aldım, ancak gelen ürün de aynı şekilde arızalı çıktı.

Feridun 776 Okunma

Cevaplar

  • Feridun21 Aralık 2015

    Ben, sizin yetkili servisinizin bulunduğu mevkiye 100 km. Uzaklıktayım. Ürünü ilk defa aldıktan sonra, arızalı çıkması nedeniyle 2 defa bu mesafeyi özel aracımla gidip gelmek zorunda kaldım (arızalı ürün teslimi ve değiştirilen ürünün alımı için). Bu durumun bana maliyeti ürünün fiyatına yakın bir maliyete sebep oldu. Ben tekrar aynı şeyleri yaparak maddi olarak yıpranmak istemiyorum. Nasıl bir servis anlayışınızın olduğunu anlayamadım, müşterilerinizi maddi olarak sıkıntıyamı sokmaya çalışıyorsunuz? Bir daha fakır marka ürün asla almak.

  • Fakir Temsilcisi21 Aralık 2015

    Sn. Mert, Yaşamış olduğunuz soruna istinaden tarafınıza yardımcı olabilmemiz için ürünü tekrar servise sizin götürmenizi rica ederiz. Ürün işlemlerinde mutlaka yetkili servisimize satıcı mağaza aracılığıyla değil, bizzat kendiniz ürün teslimi yaparak başvurmanız işlem neticesi için çok önemlidir. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön