02 Eylül 2013 #1988384

Fakir Açılan Hortumu Silikonla Yapıştırıp Geri Verdiler!

Bundan bir yıl önce Fakir marka c200 elektrik süpürgesi aldım. Bir ay kullandıktan sonra hortum ek yerleri açılma yaptı. Servisine götürdüğümde silikonla yapıştırıp elime verdiler. 15 gün kullandıktan sonra tekrar açılma yaptı. Tekrar servise götürdüğümde garanti kapsamı dışında olduğunu 35 tl ücret karşılığında yapabileceğini söylediler. Halbuki malın garantisi olmasına rağmen ücret istediler.


Ben de İstanbul'daki müşteri temsilcilerini aradım. Telefonda çıkan kız destek olacağına köstek oldu. Hortumun garanti kapsamı dışında olduğunu söyledi bende hortumu ayrı makineyi ayrı yerden mi aldım dedim. Yapacak bir şeyimiz yok diyerek telefonu yüzüme kapattı.

Şaban 217 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sn DAĞDELEN; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir.Bilginize sunar, İyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

  • Şaban09 Eylül 2013

    nasıl bi firma olduğunu anlayın.daha cevap verme tenezzülünde bile bulunmadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön