Fakir  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bünyamin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Defalarca Yazdığım 18 Ekimde Aldığımız Sıfır Fakir Kahve Makinesi?

1.860görüntüleme
Bünyamin
Bünyamin 28 Kasım 2020 23:03

18 Ekim de Medya marktan aldığımız Ürünün sonucu hakkında;Ürün iki kere servise gitti geldi sonuçta bu modellerin böyle olduğu denmesine rağmen servis kablo kablo değişimi yapıldığını not etmiş. Ürün tamir edilmediği halde kablo değiştiyse bile servis sorunu çözemedi bunun için sanırım fakirden para da alacaklar. Bizi arayan Fakir yetkilisi yok şu ana kadar.! Üstelik ürünün ambalajında ve YouTube'da yüklenen videolarında dahi nasıl olması gerektiği yazılmışken bizim ürünümüz hala hatalı.?

Gelişme
Gelişme

28 Kasım 2020 23:08

Ürünün ilk cezve koyduğunuzda iç lambası hala çalışmıyor. Arka sensör hala kendi kendine yukarı aşağı yanıp sönüyor. Su varken çalışmaz deniyor çalışıyor. Ve servise iki kere gidip geldi. 2 ayı geçti. Ürün tamam deniyor. Sorun çözülmedi. İsterseniz Hakem Heyeti'ne gidin deniyor. Ve hala Fakir yetkilisi aramıyor. Müşteri memnuniyeti sıfır altı. İade istedik hayır. Ürünü yaptığını iddia eden servis bir de fakirden para alacak. Aslında ürünü de tanımıyor. Haksız kazanç elde etmiş oluyor. Hakkımızı helal etmiyoruz Her iki firmaya Fakir ve Media Markt a.

Fakir Logo
Fakir28 Kasım 2020 23:15

Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon, sms ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Her türlü görüş ve önerilerinizi, 4440241 No'lu Müşteri Hizmetleri danışma hattımızdan veya http://fakir.com.tr/p/customer_service web sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Bünyamin
Bünyamin02 Aralık 2020 18:49
 

Nihayet Fakir tarafında yetkililer sesimi duydu. Ürün iadesi gerçekleşti. Teşekkür ederim. Ancak şunu ilave edeyim kişisel gayretlerim ile sorun çözüldü. Ürünü aldığım Media Markt tarafı çok duyarsız ve ürünü satan satıcılar ürünü tanımıyor.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler