Fakir Yetkili Servislerin İlgisizliği!

Cihan O. |

Fakir elektrik süpürgemi alalı 1 sene oldu hortumu makineye Bağlantı yerinde problem var, sürekli çıkıyor. Caddebostan ve Maltepe yetkili servislerine durumu anlattım, gelip alırız dediler ama bir daha hiç ses çıkmadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan O.
  21 Ağustos
  10:22

  Yetkili servislerde kaydımın olmayışı zaten konuya ne kadar ilgisiz kaldıklarını gösteriyor. Yalan söyleme mecburıyetinde Değilim. Tol ücretini de kabul etmiştim. Bir firma yetkili servis görevi veremiyorsa hiçbir işe yaramaz. Bir daha fakir ürünü almayı hiç düşünmüyorum

 • 14 Ağustos
  14:02

  Sn.Onurlu;

  Şikayetinize istinaden Maltepe Ekip Teknik ve Caddebostan Kutlu Elektrik servislerimiz ile görüşme yapılmıştır.Servislerimizde isminize ait bir kayıt bulunmamaktadır.

  Ürün tanıtım ve şofben montajı dışında satış sonrası hizmette ürünlerimizin taşınabilir olması nedeniyle eve hizmet yönlendirmemiz bulunmamaktadır. Ürününüz için tüm hizmet talepleri yetkili servis adresinize bizzat başvurmanız sonrası karşılanmaktadır.

  Eve hizmet talebi ürüne dair bir hizmet olmayıp, tüketici özel isteğine dair sunulan bir hizmettir. Eve hizmet talepleri söz konusu olduğunda ise yetkili servis yol ücretinin servisimize bir kez ödenmesi ile evden teslim alım gerçekleşiyor, ürüne gereken hizmet verildikten sonra geri evinize teslim ediliyor. Konu hakkında lütfen teknik servisimiz ile irtibata geçiniz.

  Saygılarımızla,
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241