06 Şubat 2014

Fakir Yetkili Servis Ücret İstedi.

Fakir marka elektrik süpürgesi garantisi bitmeden teleskopik borusu arızalandı. Servise götürdüm, servis bana 95 TL + KDV + işçilik ücreti çıkardı. Yetkili kişi olan mutlu güney adındaki yetkili son derece kaba bir şekilde bunun garantiye girmediğini ve ücrete tabi olduğunu söyledi.
Bunun üzerine bende garantili mal almanın hiç cazip olmadığını ve neden garanti verdiklerini sordum. Aynı ürünü mısır çarşısında garantisiz bir şekilde 50 TL ye satıldığını söyledim, yetkililerde son derece kaba.

Yılmaz 306 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz 22 Şubat 2014

    kesinlikle fakir markasından uzak durun . hiç bir yetkili arayıp sormadığı gibi yetkili servisteki kişilerde mahkemeye git diyorlar.

  • Yılmaz 22 Şubat 2014

    kesinlikle fakir markasından uzak durun....

  • Fakir Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn ÇETİN; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir. Bilginize sunar, İyi günler dileriz Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön