01 Şubat 2016

Fakir Waterfall Ürün Şikayetim‏.

Duş başlığındaki (contasını taktığım halde) su kaçırıyor. Media Markt'tan aynı ürünün (3 adet vardı) duş başlıklarına baktığımda hepsinde aynı hata vardı. Elimdekini yeni kutudan çıkardıkları başka bir duş başlığı ile değiştirdiler. Eve gelip taktığımda yanılmadığımı anladım. Çünkü o değiştirilen duş başlığı da su kaçırıyordu. Fakir Elektrikli Ev Aletleri; Saruhan Şirketler Grubuna yakışmayacak bir ciddiyetsizlik. Ben Fakir markası denildiğinde ne ürün olursa olsun, gözü kapalı alırdım. Şunu anladım ki, sizler '' Fakir '' markasının hakkını veren bir üretim yapmıyorsunuz veya kontrol mekanizmanız vazifesine layıkıyla yapmıyor.

Saffet 1.010 Okunma

Cevaplar

  • Saffet 10 Şubat 2016

    Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. a. ş. Sayın; Fakir Müşteri Hizmetleri; İyi günler, elektrikli şofbenlerimiz, mutlak olarak yetkili servislerimiz tarafından ilk montaja açılan ürünlerdir. Diyorsunuz. Gayet güzel. O zaman sizlerde ilk montajı neden ücretsiz yapmıyorsunuz. iki- üç kablo bağlamaya neden O kadar papa vereyim. ücretsiz olmasının doğal hakkımız olduğunu sanırım.

  • Fakir Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sn. Karaboyun, Öncelikle şikâyetinizi firmamıza değerlendirilmesi adına ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Elektrikli şofbenlerimiz, mutlak olarak yetkili servislerimiz tarafından ilk montaja açılan ürünlerdir. Bu bilgi ürün kolisi ve kullanım kılavuzunda da yer almaktadır. Bu işlemin nedeni ise ürün modelinin montaj yapılmak istenen yer ile kontrolünün gerçekleşmesi; ürünün kolisinden kontrol edilerek açılması; eksik kontrolü yapılması ve her şey ile ürün montaja uygunsa işlem vererek garantiyi başlamasıdır. Fakir şofben arızanız için tarafınız yardımcı olabilmemiz için, bölgenizdeki en yakın servisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön