Fakir Veyron Elektrikli Süpürge Filtre Sorunu!

Yusuf E. |

Almış olduğum Fakir Veyron elektrikli süpürge ilk günden itibaren filtre sorunu çıkartıyor. Çekiş gücü çok güçlü olmasına rağmen ikinci süpürmeden itibaren neredeyse hiç çekmiyor. Almış olduğum mağazayla, müşteri hizmetleriyle ve hatta fakir fabrikasıyla konuyu konuştuğumda bana sadece filtrenin değişmesi gerektiğini söylediler. Ama her iki süpürmede bir filtre değişilir mi? Filtreyi yıkamaktan gına geldi. Mağaza yetkilileri motorda sorun olmadığı gerekçesiyle garantilik bir durum yok diyor. Bu makine benden geri alınmaz veya bu durum çözülmezse bugünden itibaren, tüketici hakem heyeti ve BİMER de dahil olmak üzere tüm hukuki ve adli yollara başvuracağımı buradan ilan ediyorum.

Etiketler :

Emiş Gücü Filtre Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  10:23

  Sn. Eren,

  Fakir Veyron elektrikli süpürge modeli için ilettiğiniz ‘çekim düşüklüğü’ şikâyeti firmamız ilgi birimince dikkate alınmıştır. Ancak ilgi modelimizde belirttiğiniz çekim gücü düşüklüğü filtre, hortum, süpürücü başlık tıkalı değil ise düşmeyecektir.

  Kullanmakta olduğunuz ürün toz torbasız bir model olduğu için, her kullanım sonrası cihazınızın toz haznesi boşaltılıp nemli bir bezle silinerek temizlenmelidir. Ayrıca HEPA filtreyi yerinden çıkartmak kaydıyla hazneyi yıkayabilirsiniz. Ürünün yüksek performansla çalışması için filtreleri daima temiz olmalıdır, filtreleri 4-5 kullanımda bir yıkayabilirsiniz.

  Eğer ürününüzde herhangi bir arıza yok ve ürün işlevini yerine getiriyorsa, garanti şartları doğrultusunda ürün memnuniyetsizlik bildiriminiz ya da kişisel görüşünüz ile bir işlem yapılamayacaktır.

  Saygılarımızla,
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241