Fakir Vantilatörden Memnun Kalmadım.

Sevtap Ç. |

Fakir vantilatör tlv 90 aldım hiçbir şekilde serinletmiyor hiç memnun kalmadım mağazada mağazanın fanlarının etkisiyle sanki serinlik veriyor izlenimi yaratılmış ama evde hiçbir etki göstermiyor kesinlikle memnun kalmadım.

Etiketler :

İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevtap Ç.
  05 Ağustos
  10:53

  Fakir firmasi olarak size guvenip bir serinletici aldım. Ancak yelpazeden farkı yok. müşteri memnuniyetini hiçe sayip arızalı deilse yapacak bir şey yok seklindeki tavriniz da hiç hoş değil. müşteri memnuniyetiniz sıfır.

 • Sevtap Ç.
  04 Ağustos
  11:54

  Fakir vantilatör tlv 90 aldım hiçbir şekilde serinletmiyor hiç memnun kalmadım mağazada mağazanın fanlarının etkisiyle sanki serinlik veriyor izlenimi yaratılmış ama evde hiçbir etki göstermiyor kesinlikle memnun kalmadım

 • 04 Ağustos
  10:59

  Sn. Çalışkan;

  Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce tamir, değişim ya da iade kararı verilmektedir. Ürünün yetkili servis tarafından kontrolleri yapıldığında eğer üründe teknik bir arıza var ve yasal seçimlik hakkı oluşmuş ise ürün değişimi yapılmasını talep edebilirsiniz. Ürününüzün incelenmesi ve tarafınıza garanti şartlarınca işlem bilgisi aktarılabilmesi için ürünü size en yakın servise götürmenizi rica ederiz.

  Eğer ürününüzde herhangi bir arıza yok ve ürün işlevini yerine getiriyorsa, garanti şartları doğrultusunda ürün memnuniyetsizlik bildiriminiz ya da kişisel görüşünüz ile bir işlem yapılmayacaktır.

  Saygılarımızla,
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241