01 Nisan 2013

Fakir Ütü Tamir Edilemiyor!

a26 9 11 de Carrefour SA dan Fakir Stima aldım. Ütü buharlı çalışması gerektiği halde buhar üflemiyor sadece su püskürtüyor. Aldığımdan beri devamlı evin sigorta attırıyor. Önce önemsemedim aşırı elkt. yüklemesidir dedim fakat gittikçe sigt. atması olayı arttı. Karşıyaka Merkez Elekt. servisine götürdüm. Servis sonrası ütümü teslim aldığımda ütümün ön tarafında yanık gibi bir işaretten ve ütü kordonundan, üzerinde fakirsstima yazısının silindiğinden sanki başka ütü.

İtiraz ettim demediklerini bırakmadılar bunun üzerine parça değiştireceğiz dediler. 3 hafta ütüsüz kaldım neyse tamir ettik dediler verdiler. Arıza devam ediyor. Ne biçim bir markadır. Ütü tamir edilemedi kullanılamıyor da. Ürün hatası mı servis hatası mı ayıp?

Fejda 1.138 Okunma

Cevaplar

  • Fejda30 Temmuz 2013

    ütünüz şu anda atık durumundadır uğraşmaktan sıkıldım. kendime başka marka yeni ütü aldım çok memnunum ürünlerinizi bir daha kullanmamaya yemin ettim.

  • Fakir Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Rüzgar; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Servis şikayetiyle ilgili şikayetiniz yetkili birimlere iletilmiştir. Fakir ürün, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır. Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce tamir, değişim ya da iade kararı verilebilinmektedir. Şu an ürününüzde bir arıza var ise ürününüzü yeniden servise yönlendirmeniz ricamızdır. Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön