Fakir Ürün Tamir Gördü Tekrar Bozuldu!

Ekrem A. |

Fakir ferria dark saç kurutma makinası aldım. uzun süre 2 . hızı çalışmadan kullandım sonra servise götürdüm anahtar yanmül dediler yapıldı bu kez de makinanın ucundaki fon çekmeye yarayan kısım düştü ve 2. kademede bir müddet çalışınca ısınıp kendiliğinden kapandı. Makinaya verdiğim paradan çok benzin parası vereceğim herhalde.

Etiketler :

İşlevini yapamama / Bozulma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem A.
  01 Mayıs
  20:23

  40 liralık fakir aldık. 50 liralık benzin yaktık yaa her seferinde götür getir olmadı getir git al gel. Bu ne böyle Fakir de kalite ( varsa tabi ki ) kontrol yapılmıyor giderim ismi lazım değil ama s ile başlayan markayı alırım bundan iyidir.

 • 18 Nisan
  10:07

  Sn Ardıç;

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.


  Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce tamir, değişim ya da iade kararı verilebilinmektedir. Şu an ürününüzde bir arıza var ise ürününüzü yeniden servise yönlendirmeniz ricamızdır.

  Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.


  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  444 0 241
  www.fakir.com.tr