17 Nisan 2013

Fakir Ürün 1 Ayda Bozuldu!

Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemi ürününüzü büyük bir heyecanla
aldım. Fakat ürünü alalı daha 1 ay olmadı arızalandı. Dirsekten vakum ayarlı, buhar tetikli hortumun makineye bağlantı noktası temas probleminden dolayı süpürme işlemini kesiyordu. Bu arızadan dolayı servise gitti. Servis parçanın değiştiğini ve arızanın giderildiğini söyledi ve ürünü iade etti.

Fakat aynı problemi tekrar yaşıyorum. Servis problemin kaynağını öğrenmek için deneme
hortumu bıraktı fakat problem devam etmekte. Ürün yine servise gidecek. Konu ile gelişmeleri burada belirteceğim. Fakat konu ile ilgili müşteri temsilcisinin bana gönderdiği mailler kullanım şekli ve garanti koşulları hakkında.

Soner 682 Okunma

Cevaplar

  • Soner 03 Mayıs 2013

    Büyükçekmece Yetkili servis gereken ilgiyi göstermiş, ürünün problemini gidermiştir. Fakir müşteri hizmetleri ise kendisini eğitmelidir. Herkese aynı mesajı atmak yerine müşteriyi dinleyip, sıkıntının ne olduğunu anlayıp, çözüme gitmelidir. Her şikayete garanti bilgisi ve ürün kullanım kılavuzu göndermek problemi çözmüyor. Gereken önlemleri almanız gelecekteki müşteri ilişkileri için önemlidir.

  • Fakir Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Erik; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Fakir ürün, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır. Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce tamir, değişim ya da iade kararı verilebilinmektedir. Şu an ürününüzde bir arıza var ise ürününüzü yeniden servise yönlendirmeniz ricamızdır. Ayrıca; ürüne tanıtım videosu için Fakir web sayfasından http://www.fakirmagicsteam.com/ linki tıklayabilirsiniz. Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön