Fakir Üretim Hatası!

Hasan Hüseyin D. |

Fakir Commander 2400 elektrikli süpürgenin hortumu 1 ayda yırtıldı, servisine götürdüm değiştirdiler. 1 ay sonra verdikleri aynı hortumda yırtıldı tekrar servise gittim değiştiremeyiz dediler. Aynı sıkıntı bütün hortumlarda varmış. Madem hepsinde var neden insanları mağdur ediyorsunuz? Parayla satmaya çalıştılar hem ürün hatalı diyorlar hem de parayla satmaya kalkıştılar. 50 TL hortuma 20 TL filitre istediler. Ha unutmadan süpürgenin kasasıyla gövdesinin birbirine bağlandığı tırnak kırıldı, bende kot pantolon kemeriyle bağladım.

Etiketler :

Hortum ve Aparatları Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Hüseyin D.
  03 Ağustos
  22:00

  Madem kullanım hatasıydı ilk götürdüğümde garantiden niye değiştirdiniz. Hadi cevap ver. Filtre sizde kalsın. Senin Ankara Etimesgut servisindeki adam başını kaldırıp bakamadı bile abi herkes aynı şikayeti yaşıyor diye. Siz bu akılla devam edin.

 • 03 Ağustos
  10:14

  Sn. D.,

  Ürünlerimizin tümü 2 yıl garanti kapsamındadır; ancak kırık, kopuk, yırtık sarf malzemeler ve teknik servis tarafından tespit edilen kullanım hataları garanti harici işlem görmektedir.

  Bu bilgilerle süpürgenin yırtılan hortumu teknik bir arıza olmadığı için garanti kapsamı dışında olup, filtre değişimi ise sarf malzeme olduğu için ücreti mukabilidir.

  Saygılarımızla,
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241
  www.fakir.com.tr