10 Mayıs 2013

Fakir Tost Makinesi 6 Ayda Arızalandı!

17 Kasım 2012 tarihinde Ankara Anatolium Alışveriş merkezinde bulunan "Portakal Dayanaklı Tüketim Malları İnş. Tur. San. ve Tic. A. Ş." firmasından satın almış olduğum Fakir marka tost makinası altı ay geçmeden arızalandı, ışığı yanmadı.

Ürünü 3 hafta sonra tamir edilmiş şekilde geri aldım, aradan 2 gün sonra ürünü ilk kez kullanırken tekrar arıza verdi. Tekrar satın aldığım firma aracılığıyla servise yollandı, 3 hafta oldu hala bir cevap alamadım. Memnuniyetsizliğimden dolayı ürünü iade etmek istediğimi dile getirdim, ürünü satın almış olduğum firmayı defalarca aradım (firma yetkilisi İ**T**Portakal-mağaza müdürü)olumlu bir cevap alamadım. İade için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ayşenur 389 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Geçer; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Fakir ürün, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır. Ürünün şu an hangi yetkili serviste işlem aldığını tarafımıza bildirdiğiniz takdirde yetkili servisle ürününüz hakkında görüşülüp yasal hakkınız verilerek memnuniyetiniz sağlanacaktır.Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön