Fakir Torque 1800 Et Kiyma Makinesinin Disk Tutucusu Patladı!

Fatma A. |

18.09.2015'te Çekmeköy Metrogarden AVM'deki Bimeks'ten Fakir Torque 1800 Et Kıyma Makinesi aldım. 24.09.2015'te ürünü ilk defa denedim ve sadece yarım kg et kıydıktan sonra makinenin ön tarafından etin çıktığı bölümdeki disk tutucu eski ayakkabı üçünün patlaması gibi kenarlardan patladı ve çalışmaz hale geldi.

Etin içerisinde kesinlikle kemik parçaları gibi sert parçalar yoktu. 25.09.2015'te ürünü almış olduğumuz mağazaya götürüp İade etmek istediğimizi söyledik. Mağaza ürünü teknik servise gönderdi. Mağaza iade alamayacaklarını teknik servisin sadece bozulan parçayı değiştirdiğini ve ürünün tekrar bozulması halinde kendilerine tekrar götürebileceğimi söyledi. İade talebimi reddetti.

Etiketler :

Ürün veya Parça Kırılma Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma A.
  25 Ekim
  21:33

  Cihaz daha ilk kullanimda bozuldu. Yetkili servisiniz de zaten değişim talebimizi reddetti.

 • 23 Ekim
  10:01

  Sn. Aksoy;

  Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce onarım, değişim ya da iade kararı verilmektedir. Cihazınız ile ilgili tarafınıza yardımcı olabilmemiz için ürünü garanti evraklarınız ile birlikte sizE en yakın yetkili servisimize iletmenizi rica ederiz.Bu durumda gerekli kontroller yapılarak garanti şartlarınca tarafınıza net işlem bilgisi aktarılabilir.Size en yakında servis erişim bilgilerine http://fakir.com.tr/p/service linkinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241