Fakir Süpürge Sürekli Bozuluyor!

Elif Ö. |

Yaklaşık 1 yıl önce Fakir hepa filtreli toz torbasız süpürge aldım. Toplam 2-3 ay kullanabildiğim süpürge defalarca servise gidip geldi. Ev süpürmekten başka hiç bir şey yapmadığım üründe kullanıcı hatası olduğu söylendi. Süpürge bırakın ince bir kilimi bile kaldıracak güçte değil. Şuan o süpürge aklıma geldikçe o kadar sinirleniyorum ki son bir kez daha servise gönderdikten sonra yine sorun düzelmezse 450 tl vererek aldığım süpürgeyi çöpe atmak konusunda karalıyım. Fakir mağazasının artık önünden bile geçmem.

Etiketler :

Bozulma - Çalışmama Filtre Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Ö.
  15 Mayıs
  13:57

  Makinamı tekrar servise gönderdim ve 2-3 aylık kullanımdan sonra ücretli olarak değiştirdikleri hepa filtrenin (45 tl) 1 ay bile kulanamadığım halde tekrar değişmesi gerektiğini söyleyip para talep ettiler. Asıl olay şu: Müşteri temsilcisi dedi ki 'Hepa filtrenin 1 kullanımda bile değişmesi gerekebilir.' Ben sanki inşaat temizliyorum. Servisten gelince ya pencereden atıcam ta da çöp konteynerına bırakıcam. Sizinle de fotoğraflarını paylaşıcam.

 • 22 Nisan
  09:15

  Sn Özülku;

  Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

  Ürün için kim tarafından hangi isimle hangi servisle görüşüldüğünün bilgisini net olarak tarafımıza bildirdiğinizde işlem bilginiz net olarak tarafınıza aktarılacak, memnuniyetiniz sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.


  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2

  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr