Fakir Süpürge Problemi.

Gülsüm D. |

25.03.2014 tarihinde CarrefourSA' dan Fakir bonie elektrik süpürgesi aldım. Süpürgenin kablosu süpürürken içeri çekiyor ve süpürürken sesi de sanki ayarıyla oynamış gibi en düşük seviyede çalışıyor süpürge çekmiyor. Bunun üzerine servise başvurduk eşime söylenen Fakir'in bu serisindeki makinelerin hepsinde kablo içeri çekiyor, ürününüzü getirin görelim . Bunu söyleyen çıraktı galiba.

Ürünü getirdiğimizde başka biri ilgilendi bizimle. Fakir'in bu serilerinde böyle bir şey olmadığını söyledi. Serviste yapıldıktan sonra gelen süpürge aynı problemleri yapıyor. Fakir'in bu serisi böyle ise benim verdiğim para boşa mı gitti . Ben paramın iade edilmesini istiyorum. Lütfen beni servise yönlendirmeyin!

Etiketler :

Emiş Gücü Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  15:57

  Sayın Dinçer;

  Şikâyetinizi net olarak belirttiğinizde; ürününüzün şu an nerede olduğunu, ürün için kim tarafından hangi isimle servisle görüşüldüğünü tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

  Şikayet mailinize istinaden ürünü size en yakın servise bıraktıktan sonra 444 0 241 nolu müşteri hizmetlerine bilgi verirseniz yetkili servisimizle görüşülecektir, Bu doğrultuda ürününüzün problemi en kısa zamanda çözülecek, mağduriyetiniz giderilip memnuniyetiniz sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.


  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr

 • Gülsüm D.
  28 Ekim
  10:44

  8 gün oldu herhangi dönüş olmadı.Bilgi bekliyorum.