Fakir Servis Sonrası Sorun Devam Ediyor!

Burçak C. |

2011 aralığında çeyizime aldığım Kyra çay makinesi bir kaç kullanmadan sonra alttan su akıtmaya başladı, servise verdim yaptığını söyledi ve geri aldım eve geldiğimde yine akıtmaya devam ediyordu servis benim hatam olduğunu söylüyor.

Ben bunu servise yapılması için veriyorum bana yaptıklarını söyleyip tekrar gönderiyor bu şekilde tam 4 kere servise gitti ama bu seferde tuşunu bozarak geri verdi, şimdi servisten aldım denedim altından su akıtmıyor ama açma kapatma tuşu çalışmıyor, benim hatam yok bunla ilgili servis de bana yardımcı olmuyor Fakir'i ben bu şekilde bilmezdim.

Etiketler :

Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burçak C.
  03 Şubat
  10:48

  ürün şuan çöpte ŞENOL ELEKTRİK. LTD.ŞTİ servisine verilmişti.bundan sonra zaten fakir mal almıcam

 • 31 Ocak
  18:18

  Sn Cevizlikoyak;

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Mailinizde şikâyetçi olduğunuz servis bilgisi yer almamaktadır. Şikâyetinizi net olarak belirttiğinizde; ürününüzün şu an nerede olduğunu ve ürün için kim tarafından hangi isimle servisle görüşüldüğünü tarafımıza bildirdiğinizde servisle görüşüp işlem bilginiz net olarak tarafınıza aktarılacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.


  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr