Fakir Şarjlı Süpürge Bana Sürekli Sorun Çıkartıyor.

Onur Y. |

RCT-122 Model şarjlı süpürgem neredeyse hiç şarj tutmuyor. Süpürgemi bundan önce 22.07.2013 de aynı sorundan garantiye gönderdim yapıldı denip gönderildi, ancak 1 ay sonra aynı sorunu yaşamaya devam ettim. Süpürgede ne çekiş, nede şarj var. Ürün aynı sorunlarla duruyor kullanamıyorum bile kaç aydır. Ürünün değişimini ya da para iadesini talep ediyorum. Artık bu sıkıntılı üretim süpürgemden kurtulmak istiyorum, aküsünün değişip 1 ayda yeniden bozulmasını değil.

Etiketler :

Batarya - Şarj Süresi Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  13:41

  Sayın Yoldar;

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Mailinizde şikayetçi olduğunuz servis bilgisi yer almamaktadır. Şikâyetinizi net olarak belirttiğinizde; ürününüzün şu an nerede olduğunu, ürün için kim tarafından hangi isimle servisle görüşüldüğünü tarafımıza bildirdiğinizde servisle görüşüp işlem bilginiz net olarak tarafınıza aktarılacaktır.

  Fakir ürün, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır.Bilginize sunar, iyi günler dileriz.


  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr