Fakir Şarjı Tutmuyor!

Nurdan A. |

Fakirden şarjlı süpürge aldım. ağzı burnumdan geldi, aldığım günden beri şarjı tutmuyor, 3 kere tamire yolladım, oldu diye geri gönderiyorlar ama ben bir mutfağı yapamıyorum şarjlı süpürgemin değişimini istiyorum.

Etiketler :

Batarya - Şarj Süresi Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  09:13

  Sayın ALP;

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Fakir şarjlı süpürge, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır.

  Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair yetkili servisimizce hizmet verilebilmektedir. Şu an ürününüzde bir arıza var ise ürününüzü yeniden servise yönlendirmeniz ricamızdır.
  Bilginize sunar, İyi günler dileriz.

  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  444 0 241
  www.fakir.com.tr