Ömer K. Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

Fakir Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servisin Duyarsızlığı!

Ömer K. |

10 ay önce ismine ve markasına güvenerek almış olduğum Fakir veyron turbo elektrik süpürgesinin 6 ayda bir filtresinin değiştirilmesi gerektiğini tarafıma tebliğ edilmemesine rağmen 5 gün önce makinede meydana gelen arızadan dolayı Kayseri' de bulunan yetkili Ar-tek servisine götürdüm.

Serviste filtresinin değişmesine binaen tarafımdan 30 TL servis ücreti almıştır. Fakir müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmeler neticesinde servis ilk defaya mahsus bu ücreti almayacağını söylemesi üzerine (Konuşmalarımız kalite standartları kapsamında kayıt altına alınmaktadır, muhatap olduğum bayanlar kendilerini biliyorlar) hala tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır.

Etiketler :

Filtre Sistemi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  17:05

  Sn. Kördemir,

  Yetkili servis ile yapılan görüşmede; süpürgenizin deforme olan filtrelerinin değişmesi gerektiği ve sarf malzemelerin değişimi (torba, filtre vb.) garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretli olduğu için, filtrelerin ücreti mukabilinde değiştirildiği öğrenilmiştir. Ancak 03.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmede memnuniyetinizi sağlamak adına servise 1 defaya mahsus ücretsiz filtre değişimi yapılması konusunda bilgilendirme yapıldığı görülmüştür.

  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241
  www.fakir.com.tr

 • Ömer K.
  04 Kasım
  16:08

  İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.