04 Kasım 2015

Fakir Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servisin Duyarsızlığı!

10 ay önce ismine ve markasına güvenerek almış olduğum Fakir veyron turbo elektrik süpürgesinin 6 ayda bir filtresinin değiştirilmesi gerektiğini tarafıma tebliğ edilmemesine rağmen 5 gün önce makinede meydana gelen arızadan dolayı Kayseri' de bulunan yetkili Ar-tek servisine götürdüm.

Serviste filtresinin değişmesine binaen tarafımdan 30 TL servis ücreti almıştır. Fakir müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmeler neticesinde servis ilk defaya mahsus bu ücreti almayacağını söylemesi üzerine (Konuşmalarımız kalite standartları kapsamında kayıt altına alınmaktadır, muhatap olduğum bayanlar kendilerini biliyorlar) hala tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır.

Ömer 1.736 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi22 Aralık 2015

    Sn. Kördemir, Yetkili servis ile yapılan görüşmede; süpürgenizin deforme olan filtrelerinin değişmesi gerektiği ve sarf malzemelerin değişimi (torba, filtre vb.) garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretli olduğu için, filtrelerin ücreti mukabilinde değiştirildiği öğrenilmiştir. Ancak 03.11.2015 tarihinde müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmede memnuniyetinizi sağlamak adına servise 1 defaya mahsus ücretsiz filtre değişimi yapılması konusunda bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı04 Kasım 2015

    İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön