03 Şubat 2014

Fakir Kalitesiz Malzeme.

26.05.2013 tarihinde Fakir Darky 1600Watt süpürge aldık. Makinenin çekiş gücü iyi olmasına rağmen malesef plastik malzemesi çok kalitesiz üretilmiş ve aşırı ısınmadan dolayı kısa sürede sap kısmından kullanırken çatladı. Servise gönderdik 40 TL ücret istediler kabul etmedim ve kendi imkanımla cihazı açıp plastik kısmını yapıştırdım.

Açınca ne kadar dandik bir malzeme kullanıldığını gördüm. Bence Fakir'in mühendisleri boşuna maaş alıyorlar, üretim ve kalite sıfır. Bu kadar ısınan bir malzemeye bu kadar kalitesiz plastik kullanılmaz. Hemen suçu kullanıcı hatası deyip geçiyorlar. Eğer ben hatalıysam niçin evdeki diğer 2 makinem 7 yıldır çatlamadı ve kırılmadı?

Serkan 474 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 26 Şubat 2014

  Böylelikle Fakir kocaman bir ALMAN MALI (Mecazi anlamda) olduğunu ispatlamış oldu.

 • Serkan 08 Şubat 2014

  Neyi değerlendireyim ki? 100 üzerinden kocaman bir SIFIR (0) !

 • Serkan 05 Şubat 2014

  Klasik bir cevap. Başka ne beklenirdi ki? Arkadaş siz firmanızın kalitesini bi sorgulayın önce. Üretim safhalarında yer alan mühendislerinize boluna maaş veriyorsunuz. Kalitesiz ürettikçe de kaybetmeye mahkumsunuz. Fakir dedik kalitelidir iyi markadır dedik ama malesef yanılmışız. Bundan sonra ne başka bir ürününüzü alırım ne de tavsiye ederim. Hatta almak isteyenlere de engel olurum hiç merak etmeyin. Çünkü en iyi reklam tavsiyedir.

 • Fakir Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn S. ; Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir. Bilginize sunar, İyi günler dileriz Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön