Fakir Kalitesiz Bir Firma,Kalitesiz Bir Servis!

Abdullah Ş. |

02.11.2015 tarihinde Fakir Darky 1600watt süpürge aldık, eşim 6-7 defa kullanmıştır. Fiş ucu temassızlık yapıyor, geçen hafta Gaziantep deki servislik hizmetini vermeye çalışan kişiler (Nuri Bozlak servisini aradım) bana getirin yapalım dediler.

Faturasını getirsem olur mu dedim. Evet dedi. Çarşamba günü akşam gittim, Nuri Bozlak Philips, Fakir, Sharp hepsininde yetkili servisliğini yapan iş yerine, benimle muhatap olan şahıs fişin ucunu keseriz, beyaz bir elektrikçilerden alınan fişi takarız dedi. Ben de bu garantili mi? Evet dedi. O zaman orijinal biçimde kablo komple değişir dedim. Neden kesip ve beyaz bir fiş takıyorsunuz dedim. Tartışma yaşandı, ürünü alıp çıktım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Ş.
  14 Temmuz
  23:03

  Siz fakir yöneticiler ve gaziantepdeki nuri bozlak Philips ve fakir servisi kötü niyetli insanlarsınız.

 • Abdullah Ş.
  03 Mart
  14:03

  fakir markası almayın, ne zaman alın, bu distbiratör zanneden kendini el değiştirdiğinde, Gaziantep servisliğini nuri bozak (Philips servisi de imiş) bıraktığında, ürün kaliteli ama bunlar kalitesiz.

 • Abdullah Ş.
  13 Ocak
  09:35

  Fakir markasını genel müdürlük ve Gaziantep yetkili servisi Nuri bozlak (aynı zamanda Philips yetkili servisimiş) yerin dibine sokmuştur. Kesinlikle Fakir markası almayın, servis ve genel müdürlük, garanti ürünlere para istiyor. Kesinlikle almayın.

 • Abdullah Ş.
  09 Ocak
  17:42

  Fakir marka olarak iyi, almanlar buradakileri görecek, gerekli yerlere mail atacağım. Artık birini şikayet ederken, mektup yazma, aylar, yıllar, sümen altı yok. Her şey teknoloji, yabancı dil bilmeye de gerek yok, yazını yaz, almancaya çevir otomatik. Kesinlikle Fakir markası genel müdürlüğü ve Gaziantep deki nuri bozlak servisi gerekli işlemleri yapmaktan acizler, insanları kandırmaya çalışıyorlar. Gerekli yasal haklarımı kullanacağım, süreçleri de burada evrakların resimlerini yayınlayacağım. Herkes haddini bilecek, işini düzgün yapacak. Kimseyi mağdur etmeyecek. Parayı sokakta bulmuyoruz.

 • Abdullah Ş.
  07 Ocak
  18:10

  Sayın fakir; kabloda kırılma deforme hiçbir şey yok. Servisiniz olan yer servis raporu vermeyi de red etti. Zaten yasal hakkımı aradığımda ve bunu da burada belgeleri yayınlayarak sizin ve servislik yapan o Gaziantep Philips fakir nuri bozak gerekli cevabı vereceğimi unutmayınız.

 • 04 Ocak
  10:03

  Sn. Şentürk,

  Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmede edinilen bilgiye göre, yetkili servisimiz ürünün kablosunda (fişin iç kısmında) kırık olduğunu belirtmiş bu nedenle garanti harici parça değişimi yapılabileceği bilgisini tarafınıza paylaşmıştır.

  Ürünün herhangi bir parçası kırık ya da deforme olmuşsa iş bu bilgi durumu ile işlem garanti harici olur ki teknik servisimizin vereceği karar geçerli sayılacaktır.

  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241
  www.fakir.com.tr