01 Nisan 2013

Fakir İlgisizlik!

Dışarıdan marka olarak algılanan Fakir in ülkemizdeki organizasyonu sadece satış yapma odaklı olduğunu görüyorum. Müşteri memnuniyetinin öne geçtiği son yıllarda insanlar ödedikleri paranın ardından firmalardan hizmet beklentisine girmesi suç mu?

14 ay kadar önce 700 TL para ödeyerek aldığım süpürgenin hortumun da sürekli problem çıkartması beni bunları sizlerle paylaşmaya itti. Birde firmanın iletişim veya müşteri hizmetleri kısmına mail atıp geri dönmemeleri müşterilerine ne kadar değer verdikleri ortaya koymaktadır.

Serkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Serkan16 Mayıs 2013

    Sayın yetkililer, Sizlerden sattığınız ürünlerin arkasında durmama politikası güttüğünüzü düşünüyorum. Aradan geçen zaman zarfında benimle irtibata geçen olmadı. İlgisizliğiniz için teşekkür ederim.

  • Serkan04 Nisan 2013

    Sayın ilgili 2 hafta önce internet sitenizden şikayet formunda tüm detayları yazdım. Mevcut durumda makinemin hortum girişini bantlamak suretiyle kullanmaya devam ediyorum. Ayrıca makineyi yapan bayii önemli değil süpürgede tasarımdan kaynaklanan hata olduğunu belirtmek isterim.

  • Fakir Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Pehlivanlar; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Müşteri hizmetlerini aradığınızda tarafınıza kayıt numarası iletilmektedir. Kayıt numarasını tarafımızla paylaşmanızı rica ederiz. Ayrıca; ürün için kim tarafından hangi isimle hangi servisle görüşüldüğünün bilgisini net olarak tarafımıza bildirdiğinizde işlem bilginiz net olarak tarafınıza aktarılacak, memnuniyetiniz sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön