23 Ocak 2014

Fakir İletişimsizlik ve Nezaketsizlik!

25.10.2013 tarihinde teknosa.com dan almış olduğum Fakir Claris elektrik süpürgem bozuldu. Servis diye tamir için götürdüğüm teknik servis (Batman-Şendur Elektronik) köy bakkalı gibi bile çalışmaktan uzak.

Müşteri hizmetlerini aradım fiyasko. Adamlarda servis fişi matbu evrağı bile yok. İlk defa Fakir aldım. Son olacak. Almak isteyen yakınlarıma da mutlaka engel olacağım.

Cahit 468 Okunma

Cevaplar

 • Cahit13 Şubat 2014

  Fakir firması birşeyler bahşetmiş gibi yazmışlar ancak daha öncede belirttiğim üzere sorun garantili veya garantisiz yapılması değil servisin takındığı tavırdı. Bu konuya hiç değinmemiş olmaları aslında bu tavrı Fakir firmasının organize etiğine veya zemin hazırladığına işarettir. Mağdur edilmeme rağmen özür dileme nezaketi bile yokmuş servisin yanı sıra firmada bayağı nezaketsiz imiş. Bu kadarı anlaşılması bakımından yeterli olacaktır kanısındayım.

 • Fakir Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn.Aydın, Clariss kuru vakum süpürgenizle ilgili Müşteri Hizmetlerimiz tarafından işlemlerinizin garantili olacağını ve şikayetinizle ilgilenileceği tarafınıza hem mesaj yoluyla hem sesli kayıtlarda belirtilmiştir. Şuan ürününüz servisteyse servisten almanızı eğer servisten aldınız ve sorun yaşıyorsanız tekrar servise bırakıp bilgi vermeniz gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 5 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241

 • Cahit28 Ocak 2014

  Iki kezdir musteri hizmetlerinden arayacagiz diyorlar hikaye. Bu Firma çok kötü çözüm yok bunlarda.

 • Cahit28 Ocak 2014

  Yeryüzünde sadece fakir kalsa tüm işimi teknolojisiz yaparım daha iyi. Bu sözler MÜBALAĞA değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön