Fakir Hortum Sorununu Çözmedi!

Suna Y. |

12 gün önce aldığım Fakir elektrik süpürgesi 2. kullanımda hortumu yırtıldı ve elimde kaldı. Gerek aldığım mağaza gerek Fakir üreticisinin tek dedikleri servise gidin hortumu yapsınlar.2. kullanımda hortumundan hemen sorun çıkaran makine için tek seçenekleri budur.

Zaman,emek ve verdiğim bedele saygı duymayan sadece satış aşamasında ilgi gösteren ve kendi
hatalarını dahi telafi etmeyen bu firmalar müşteri memnuniyeti,hizmet vermek amacı asla taşımamaktadırlar.

Memnun olmadığımı, daha ilk baştan bana sorun çıkaran bu ürünü iade etmek istediğimi ilettiğimde böyle bir hakkım olamayacağı belirtilmiştir. Fakir üreticisinin ilgisini ve kalitesini
çok net görülmektedir.

Etiketler :

Hortum ve Aparatları Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  11:04

  Sn YURDAER;

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Satış sonrası hizmette ürünlerimize dair tüm hizmetler yetkili servis adreslerinde verilmektedir. Garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir.
  Şu an ürününüzde oluşan belirttiğiniz şikayet için ürününüzü servise yönlendirmeniz ricamızdır. Bu doğrultuda servisinizle görüşülerek garanti şartları ve tüketici memnuniyeti göz önüne bulundurularak yardımcı olunacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr