24 Ağustos 2016

Fakir Garanti Belgesi.

Forum Aydın Kipa'dan geçen yıl almış olduğum Fakir saç kurutma makinesi ısınıp kapanıyordu. Sonra hiç çalışmamaya başladı. 2 yıl garantisi olan ürünü götürdüğüm zaman belgenin kaşelenmediği bahanesiyle sorumluluğu üstlenmediler. Aldığım zaman böyle bir şey yapılması gerektiğini söylemeleri gerekirdi. Daha önce böyle bir şey almadığım için bunu bilmiyordum. Hem firmadan hem de bayiliğinden şikayetçiyim.

Cansu 995 Okunma

Cevaplar

  • Cansu 31 Ağustos 2016

    Yani siz müşterinizin kısaca şöyle mi demek istiyorsunuz bizden ürün satın alın ürünümüzde bir hata olsa dahi garanti koşulu beklemeyin direk çöpe atın. Ben bir öğrenciyim her gün fön makinesine verecek param yok ürününüzü garantili koşuluna güvenerek aldım ama güvenmemek en iyisi.

  • Fakir Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Sn. T., Satış sonrası hizmette ürününüze ait fatura ya da kaşeli, tarihli garanti belgesi yetkili servisimize ibraz edilmelidir. Ürüne ait garanti belgenizin onaysız olduğunu belirttiğiniz için, ürünü satın almış olduğunuz satıcı firmaya başvurarak fatura örneği talep edebilirsiniz. Fatura örneği garantili hizmette geçerli olmaktadır. İlgili belgelerden biri servise ibraz edilmediği takdirde, işlemlerin garanti harici olarak dikkate alınacağını belirtir, bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön