14 Ekim 2016

Fakir Evi Süpürürken Elimde Kaldı.

Fakir veyron marka elektrikli süpürge aldık. Eşim evi süpürürken tutma sapından yere bastırdığında cat diye ses geldi. Baktığımızda süpürge resmen tutma yerinden çatladı. Firma plastik ham maddesini o kadar kalitesiz kullanmış ki elimizde kaldı. Fakir müşteri hizmetlerine mail yazdım. Fotoğrafları gönderdim ama bana ücretli şekilde değiştirebileceğim servis önerdiler. Alman markası kaliteli diye para basıp kaliteli ürün alıyorsunuz ama sorun çözme odaklı bile yaklaşmıyorlar. Fotoğraflar ektedir.

Harun 3.178 Okunma

Cevaplar

  • Harun 22 Kasım 2016

    Sizin gibi firmayı sadece alkışlıyorum. Tüketiciler ne demek istediğimiz anlamışlardır.

  • Fakir Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sn. Doğan, Daha önce e posta adresinize gönderilen yanıt geçerliliğini korumaktadır. Ürünlerimizin tümü 2 yıl garanti kapsamındadır; ancak kırık, kopuk, yırtık sarf malzemeler ve teknik servis tarafından tespit edilen kullanım hataları garanti kapsamı dışındadır. Söz konusu ürüne ait parçada görülen kırık-çatlak nedeniyle parçanın yenisi ile değişimi ücreti mukabilinde yapılabilir. Talebinize yardımcı olamadığımız için üzgün olduğumuzu bildirir, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

  • Harun 17 Ekim 2016

    Firmaya ilk şikayetimi ilettiğimde bana fakir servis numarası verip ücretli değiştirebileceğimi ilettiler. 500-600 TL para verip aldığımız ürünün üretimden kaynaklı ucuz kalitesiz plastik kullandıklarından dolayı kırılan 20 TL'Lik parçasını değiştirmediler. Bu konuda çok sinirliyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön