Fakir Elephant Süpürge Çekmiyor!

Sevinc A. |

Lütfen bana standart Fakir firması cevapları vermeyin. Üründen memnun değilim. Konu ile ilgili bilgi istiyorum.Ürün çekmiyor ve ıslık sesleri çıkarıyor. 5 kasım 2013 faturalı ürünü servise mi yönlendireyim? Daha 1 aylık ürün.

Etiketler :

Emiş Gücü Gürültülü Çalışma Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevinc A.
  08 Ocak
  12:25

  ürün garanti kapsamında değiştirildi fakat gelen süpürge de aynı şikayetleri barındıyor. o yüzden tekrar servise bıraktım. bu gidişle süpürge servis ev arasında çok gidip gelecek.

 • 10 Aralık
  16:38

  Sn Alemin;

  Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Fakir marka beğenerek, istenerek ve bilinçli olarak satın alınan üründe ilk alış fatura tarihi ile 30 iş günü içerisinde ortaya çıkmış teknik bir arıza ya da özür söz konusu değil ise ve garanti şartlarınca belirlenen maddelerden biri oluşmamışsa kullanım memnuniyetsizliğine istinaden ürün iadesi ya da değişimi söz konusu olmadığından yapılmamaktadır.

  Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce tamir, değişim ya da iade kararı verilebilinmektedir. Şu an ürününüzde bir arıza var ise ürününüzü servise yönlendirmeniz ricamızdır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr

 • Sevinc A.
  07 Aralık
  13:57

  Fakir firması çok ilgisiz ve sorunlu ürününe sahip çıkmıyor. Şikayetlere göz attığımda herkese aynı standart muameleyi yapıyor. Fakir firmasından hiç memnun değilim.