Fakir Elektrikli Süpürgenin Parçasını Temin Edemedi.

Kerem K. |

Fakir yetkili servisine gittiğimde teslim ettiğim cihazın yedek malzemesini teslim ettiğime dair hiçbir belge veremeyeceklerini söylediler. Böyle saçma bir servisle ilk defa karşılaşıyorum. Yetkili
servisteki şahsın cevabı işine gelirse al götür pazartesi getir . Bir önceki aynı servise cihaz tesliminde de teslim ettiğime dair ne bir belge aldım nede cihazı teslim alırken nede düzenli bir şekilde alabildim cihaz pis bir poşetin içerisinde teslim edildi. Cihazımın yedek parçasının gerekli işgünü süresinin geçmesine rağmen teslim edilmedi. Her gittiğimde bugün git yarın gel tarzı cevap alıyorum. Hortumunun bir an önce teslimini rica ediyorum .

Etiketler :

Hortum ve Aparatları Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  09:46

  Sn. Karakuş,

  Öncelikle satış sonrası hizmette yaşadığınız sıkıntıyı firmamıza ileterek değerlendirilmesine olanak sağladığınız için teşekkür ederiz.
  .
  Talebinize istinaden yetkili servisimizle görüşülmüştür ve adınıza kayıtlı bekleyen bir işlem bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Aksi bir durum söz konusu ise ürün model adını da belirterek tarafımıza tekrar bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 1
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr