03 Haziran 2016

Fakir Dijital Tost Makinesinin Teflonu Çok Kolay Aşınıyor.

Fakir Crea Dijital tost makinesini garantili ve teflon ızgarası aşınmaya garantili diye iyi olsun pahası neyse verip aldım. Tost ızgaraları hemen aşındı. Bir alüminyum teflon tava bile çok daha dayanıklı. Tostun ızgaraları şu hiç sağlıklı değil kolayca aşınan alüminyum sayesinde.
Yetkili servis ile görüştüm. Servis pek yardımcı olmadı. 444 0 241'den B. Hanım aramamı istediler. Aradım, B. Hanım ile görüşemedim veya görüştürülmedim. Eşim vasıtasıyla müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede tost makinesinin ızgarasının garantiye girmediğini söylediler.
Alırken böyle denmiyordu. Şimdi neden ürünlerinin arkasında değiller?

Can 1.761 Okunma

Cevaplar

  • Can 07 Haziran 2016

    Sn. f. İlginize teşekkür ederim. Izgaraların menteşe bölgesi dahil karakteristik çıkıntılar birbirine vurup aşınmaktadır. Bunun kullanım değil tasarım ile ilgili olduğunu teknik servisinizden de öğrenebilirsiniz! Ki aynı dijital Fakir Crea tost makinesi kullanan akrabamın ızgaraları ve hatta yetmedi cihazını değiştirdiğiniz halde. Çifte standart için teşekkürlerimle.

  • Fakir Temsilcisi07 Haziran 2016

    Sn. T., Müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşmeye istinaden; tarafınıza aktarılan bilgiler geçerliliğini korumaktadır. Ürününüzde oluşan aşınma-deformasyon durumu teknik bir arıza olmayıp, kullanımdan kaynaklı oluştuğu tespit edilmiştir. Bu nedenle onarımı garanti kapsamı dışında olup parçanın yenisi ile değişimi ücreti mukabilindedir. Saygılarımızla, Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. Fakir Müşteri Hizmetleri 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön