Fakir Darky Dikey Elektrik Süpürgesi 1 Yıl Dolmadan Yandı.

Eylem Ö. |

Fakir Darky Dikey Elektrik Süpürgesi 1 yıl dolmadan yanarak bozuldu. Servisten verilen cevap bu süpürge ile bütün ev süpürülemez. Bu süpürgeler kısa süreli kullanımlar içindir.

Evim 80 m2 olup haftada 2-3 kere süpürgeyi çalıştırıyordum. Satarken hiç bundan bahsetmediler. Güvenerek aldım ama süpürge kullanım esnasında yandı, kısmen eridi elimde kaldı. Satarken belirtin insanlar ona göre alsın ya da almasın.

Etiketler :

Bozulma - Çalışmama Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eylem Ö.
  05 Ocak
  00:44

  Kesinlikle FAKİR marka hiçbir ürünü satın almam veya tavsiye etmem.Ürün satılırken bütün evi süpürebilirsiniz,hazneyi boşaltıp tekrar tekrar kullanabilirsiniz şeklinde satıldı.Satıcı bayileri,mağazaları tam olarak bilgilendirinki, müşteriyi yanıltmayın!

 • 26 Aralık
  09:01

  Sn. Özşahin,

  Fakir Darky 1600 Dik elektrik süpürgesi, geniş torbalı ya da torbasız hazne özelliğinde olmayıp pratik temizliklerde kullanılabilecek özellikte bir toz haznesine - filtresine sahiptir. Bu nedenle tüm evinizi her gün normal elektrik süpürgesi ile temizlemek yerine hafif ev temizliklerinde işlev gösteren tek bu süpürge ile kullanırsanız, haznesi sık dolacak ve sık bakım yapmanız gerekecektir. Eğer cihazı kullanırken hazne tıkalı, filtre dolu diğer süpürge torba hazneleri genişliği gibi düşünerek kullanılırsa da belirttiğiniz durum oluşacaktır. Bu ürünsel bir durum olmayıp kullanımsal bir durumdur. Bu bilgilerle Darky 1600 Dik Elektrik süpürge hizmetinde işlem karar mekanizması yetkili servisimiz olup, yetkili servisimizin verdiği karar düzenlenecek servis hizmet formu ile geçerli olmaktadır.

  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 1
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr