Fakir Clyde Serisinden Hiç Memnun Kalmadık.

Tuncay S. |

Hortum takma yeri çok adı yayı çıktı esnek kısım plastiği çok adı esnemeden dolayı kırıldı. 5 ay oldu ama tadıyla bir ay kullanmadık. Kablo sarması bozuldu. Dünya markası diye aldım. Garantinin bitmesine 1,5 yıl olduğu halde servis hortum değişmedi, kullanım hatası dedi. Müşteri memnuniyeti olabilir değişelim dedi. Avcılar Büyükçekmece'ye yönlendirdi. Değiştirmediler. Yetkililere sesleniyorum. Mümkünse iletişiime geçmek istiyorum. İade etmek istiyorum. Yoksa çöpe atacağım. Parama yazık oldu. Fakir'i bir dünya markası diye aldım.

Etiketler :

Deformasyon Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  09:17

  Sn. Söğüt,

  Satış sonrası hizmette garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dâhil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba, filtre, deterjan vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan, bilirkişi testine girebilecek arıza, oluşan kırık, kopma, parça deformasyonu, hasar, ürün bakım eksikliği ile oluşan sıkıntılar vb. durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir.

  İş bu bilgilerle ürününüz için iletinizde yer alan hortumun kullanımdan kaynaklı kırılan parçası teknik bir arıza olmayıp, parçanın yenisi ücreti mukabilinde değiştirilebilir.

  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241
  www.fakir.com.tr

 • Tuncay S.
  23 Temmuz
  16:07

  Hortum takma yeri çok adı yayı çıktı esnek kısım plastiği çok adı esnemeden dolayı kırıldı. 5ay oldu ama tadıyla bir ay kullanmadık. Kaplo sarması bozuldu. Dünya markası diye aldım. Garantinin bitmesine 1,5 yıl olduğu halde servis hortum değişmedi. Kullanım hatası dedi. Müşteri memnuniyeti olabilir değişelim dedi. Avcılar b. Yükçekmece ye yönlendirdi. Değiştirmediler. Yetkililere sesleniyorum. Mümkünse iletişiime geçmek istiyorum. İade etmek istiyorum. Yoksa çöpe atacağım. Parama yazık oldu. Fakiri bir dünya markası diye aldım