Fakir Cihaz Arızası Hiçbir Şekilde Düzeltilmemiş.

Nuran I. |

2495517 şikayet numarası ile şikayette bulunduğum ürünüme ait fakir firması cevabında ürünün hazır olduğunu teslim almamı istemişti. Bunun üzerine tost makinemi servisten almamaya karar vermiştim. Ancak bir hafta önce fikrimi değiştirdim ve cihazı 8 ay sonra teslim aldım. Ancak cihazı evde fişe taktığımda sigortayı sürekli attırdığını gördüm. Daha önce de arıza hep aynıydı. Ankara Yenimahalle Demetevler'de bulunan H*** T***'in bu cihazı bir türlü onaramadığını gördüm. Cihazımın bir an önce yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  11:01

  Sn. Işık,

  Fakir ürün, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır.

  Cihazınızda devam eden bir arıza mevcut ise yetkili servisimize yönlendirmeniz gerekmektedir, bu doğrultuda garanti şartlarınca işlemleriniz sonuçlandırılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 1
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  444 0 241
  www.fakir.com.tr