Fakir Cam Baskül Patladı.

Sema A. |

2016 Ocak ayında aldığım cam baskül durduğu yerde patladı! Servisine götürdüğümde ilgilenmediler, konuşurken yüzüme bakmaya bile tenezzül etmeyip benim gibi sakın birini bile kızdırdılar. Müşteri hizmetleri "kırılma garanti dışı, ama yine de değerlendirilecek" dedi.
Asıl sorunun "maddi kayıp" olmadığını bunun büyük bir tehlike arz ettiği ve bu konuda ciddi sıkıntı olduğunu düşündüğümü daha önce yaşayıp yaşamadıklarını öğrenmek istediğimi sorduğumda aynı klişe cevaplarla "biz sizi ararız" modunda cevap verdiler. O baskül patlarken çocuklarım da orada olup zarar görebilirdi. Üzerindeyken patlasaydı o camlar ciddi şekilde zarar verebilirdi. Ah ama garanti dışıydı kırılma değil mi? Mağduriyetimin giderilmesini ve insana gelebilecek zararın maddi zararın önünde olduğunu fark etmelerini istiyorum!

Etiketler :

Ürün veya Parça Kırılma Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  08:25

  Sn. Açıkgöz,

  Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeye istinaden; gerekli değerlendirme yapılmış ve şuan serviste olan ürününüz değişime açılmıştır. Yeni ürün yetkili servise ulaştığında tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241
  www.fakir.com.tr