08 Nisan 2013

Fakir Buhar Sorunlu Temizleyici!

Yaklaşık bir yıl kadar önce kliniğimin hijyeni için FAKİR STEAM MOP BUHARLI TEMİZLEYİCİ aldım almaz olaydım bir kez buhar sorunu için servise gitti cevap ağabey bundan bu kadar gelir iyi bile geliyor. Kızmamak elde değil kardeşim ama tanıtımda şöyleydi e bu kadar iyidir. Ya ben mi göremiyorum acaba ama yok buhar var ile yok arasında fakir distribütör firma ya mail attım lütfedip dönmediler.

Onur 647 Okunma

Cevaplar

  • Onur 10 Nisan 2013

    fakir ailesi olarak müşteri odaklı çalışıp her soruna kopyala yapıştır mantığı ile vermiş olduğunuz cevaptan dolayı teşekkür ederim :) fakat yanıltıcı reklam yaptığınızı bildirmek isterim ve bu ürünü alacaklara da şunu söylemek isterim ki ürün kesinlikle reklamlarında görmüş olduğunuz gibi buhar falan vermemektedir. Reklam reklamın, tüketiciye ve topluma karşı sorumluluğu çerçevesinde yasal, ahlaki, dürüst ve doğru olması gerektiğinin bilinciyle yapılmalıdır bu sebep ile ttk nın 56. ve 57 mad. gereği 16/2 hükmü “Tüketiciyi aldatıcı, yanıltıcı veya onun tecrübe ve bilgi noksanlıklarını istismar edici. Reklam yapılamayacağını” belirtmiş olup sizler buna uymamaktasınız bu sebep ile thh değil sizler ile alakalı reklam denetleme kurumuna gerekli müracaatlarımı avukattım vasıtası ile yapacağımı bildiririm ayrıca ürün k.k hiçbir yerinde cihazı bahar gücü ile alakalı bar (basıncı )yazmamaktadır.

  • Fakir Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Özbay; Ürün modelimize ait tüm özellik bilgileri ürün katalogumuzda, Internet online resmi sitemizde, ürün kolisi üzerinde ya da araştırılacağı üzere görülebilinecek her yerde en önemlisi ulusal kanalların reklamlarında da deklare edilmekte ve ürünümüze ait detaylı özellik bilgileri kullanım kılavuzunda yer almaktadır. Bu doğrultuda Steam Mop buharlı dik temizleyici sürekli buharı 120 derecede üreten ve dezenfekte amaçlı çalışan bir ürünümüzdür. Çeşitli yüzey temizleme aparatlarını kullanmadan önce elektrik süpürgesi ile tüm tozları toplamanız sonrası derinlemesine temizlikleri yapar ve temiz hijyenik ortam sağlar. Bu yüzden Fakir marka beğenerek, istenerek ve bilinçli olarak satın alınan üründe ilk alış fatura tarihi ile 30 iş günü içerisinde ortaya çıkmış teknik bir arıza ya da özür söz konusu değil ise ve garanti şartlarınca belirlenen maddelerden biri oluşmamışsa kullanım memnuniyetsizliğine istinaden ürün iadesi ya da değişimi söz konusu olmadığından yapılmamaktadır. Satış sonrası hizmette ürün arızalarına dair garanti şartları elinizdeki garanti belgesinde yer almakta ve ürün hizmeti bu şartlar göz önünde tutularak değerlendirilmekte ve tüketici ürün kullanım memnuniyeti sağlanması adına yetkili servisimizce tamir, değişim ya da iade kararı verilebilinmektedir. Şu an ürününüzde bir arıza var ise ürününüzü servise yönlendirmeniz ricamızdır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

  • Onur 09 Nisan 2013

    Onur Özbay · Mavi Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'de Yönetici cevabınızı tahmin ettiğim için sizler cevap vermeden yorum yapıyorum farklı bir şey söyler iseniz kusuruma bakmayın .Ürününüz de yanıltıcı reklam var çünkü reklamlarında verdiği buharın 10/1 ini dahi vermiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön