Fakir Buhar Mekanizması Arıza Yapıyor.

Mustafa V. |

Fakir magic steam vac buharlı süpürgem var. Süpürgemin buhar mekanizması devamlı arıza yapıyor. Süpürgem yine 3. defa arıza yaptı. Kastamonu yetkili serviste olan süpürgemin değiştirilmesini istiyorum. Yetkililerden makinamın değiştirilmesini talep ettiğim mail yolladım ama bana geri dönüş yapılmadı. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  10:47

  Sayın Vapur;

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Genel Bilgilendirme :

  Fakir ürün, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır.

  Yasal hakkınız onarımdır. Yapılan işlemler prosedürler doğrultusundadır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.


  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
  444 0 241