Fakir Blender Seti Kalitesiz!

Mustafa N. |

1 yıldır kullanmakta zorluk çektiğimiz versa blender seti sonunda dayanamamış dişlileri kırılmıştır. Servisine ürünü beğenmediğimi, parçalamayı hiç iyi yapmadığını ve kullanımda güçlük yaşandığını belirtmeme rağmen klasik servis cevabı olan kullanım hatası olduğu belirtilip ürün iade edilmiştir.
1.Dişliyle kullanıcının ne alakası var ki dişliylemi kesiliyor ürünler.
2.Plastik aksamın kalitesiz olması, kapağın yerine oturmaması ve kesicilerin istenileni karşılamaması teknik bir sorunken tek sorun dişli kırılması neden görülüyor.
Bu ürünü istemiyorum. Tamir edilmesi bile çözüm değil. Kesmeyen bıçaklar oturmayan kapaklar kalitesiz plastikler çabuk kırılan dişlilerle uğraşamam.

Etiketler :

Ürün veya Parça Kırılma İşlevini yapamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa N.
  10 Ekim
  13:45

  Ürettipiniz bu blendır müthiş derecede kalitesiz vede kullanışsızdır. Hiç kimseye fakir öneriyorum. Uzak durun. Bu yazdıklarıma verilen cevap kalitenize yakışmış. Müşteri memnuniyetsizliğinden başka bir şey değil bu yaptıpınız. Ürettiği ürünün arkasında bile duramayan bir anlayış. Sakın kimse almasın fakir sakın.

 • 08 Ekim
  13:41

  Sn. Nas,

  Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba, filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan, bilir kişi testine girebilecek kırık, kopma, çatlak vb. durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir.

  Bu bilgilerle yetkili servisimiz parçada zorlamaya dair oluşan bir arıza tespit ettiği takdirde servisin aktaracağı bilgi geçerli olacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş.
  Fakir Müşteri Hizmetleri
  444 0 241