20 Ağustos 2013

Fakir Arıza Tekrarı!

Fakir marka blendır takımı olarak Kipa'dan almış bulunmaktayım. Fakat 1 kez kullanıyorum 2 kez arızalanmakta, hiç randuman alamamaktayım, yetkili bayiye gittim l5'inde bana "bunu makinede mi yıkadın yalama yapmış vidaları" dendi. Benim ise cevabım "yıkamadım siliyorum ama alt kapını tabiki yıkamak zorundayım, malzemeyi çektiğim zaman kabını yıkamak zorundayım" dedim.

Bunun başlığı için 20 TL talep etti, bense sinirlendim çıktım. Ne demek yani ben bunu kırmadım, çizmedim yenide blendır kullanmıyorum. Sözün özeti ben bu cihazı aldım alalı hiç memnun değilim, kullanamıyorum. Blendırı Fakir gibi düzgün saygın bir firmanın böyle arıza veren cihazına sahip çıkmasını rica ediyorum.

Melek 170 Okunma

Cevaplar

  • Fakir Temsilcisi15 Ocak 2014

    Sn UĞUR; Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, yaşamış olduğunuz şikâyet durumuna istinaden de üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Garanti Belge Uygulaması esaslarına dair yönetmeliğin “malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır” ilgili maddesi ile garanti şartlarındaki tüm maddeler firmamızın tüm birimleri ve yetkili servislerince uygulanmakta olup, yalnızca sarf malzemeler (torba,filtre, vb.) ile yetkili servislerimiz tarafından kullanıma bağlı net olarak tespit edilip raporlanan,bilir kişi testine girebilecek arıza-kırılma vb durumları garanti harici işlemle bedeli karşılığında ücretlidir. Bu doğrultuda garantili ürününüz ilgili açıklama ile kontrol edilerek arıza üründen kaynaklı ise garantili, kırık vb. durumlar içerisinde ise ya da kanıtlanabilir kullanıcı hatası tespit edilmiş ise ücretli hizmet verilmektedir. Bilginize sunar, İyi günler dileriz Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön