03 Şubat 2014

Fakir Ambalajdan Çıkarınca Gövdeden Ayrılan Hortuma Kullanıcı Hatası Deniliyor!

Comman'der süpürgenin daha ambalajından çıkarınca hortumu gövdeden ayrıldı dönmeyen servis süresi ile bir ayda tam bir ayda yenisi ile değiştirildi ancak o ve daha sonra tekrar değiştirilen parça dört kez aynı sorunu yaşattı makineyi bantlayarak kullanmaya çalışarak idare ederken gelmeyen haber için servisi aradığımda bilgileri olmadığını ve müşteri hizmetlerini aramamı söylediler.

Aldığım cevap ücretli değişim,altı ayda aynı yerden dört defa sorun çıkaran hortumun sorumlusu ben oldum üstelik makineyi bantsız 20 gün bile kullanmamışımdır. Servis hizmeti sıfır ürün kalitesi yok, bu ürünü iade etmek için her şeyi yapacağım aslında işi neden yokuşa sürdüklerini merak ediyorum Bu firmanın ayıbı.

Eser 289 Okunma

Cevaplar

  • Eser 10 Şubat 2014

    her defasında tamir azami süresi aşılmış dört ay içerisinde dört defa aynı yerden arıza yapmış ürün için ne demek gerekiyor bilmiyorum sorumluluk sahibi bir firmanın sorunu omuzlaması gerekirdi.

  • Eser 10 Şubat 2014

    Servisi 10.02.2014 tarihinde aradım hiçbir bilgi verilmediğini belirttiler,görüşüp bana döndüler ürün hor kullanılmışmış,hadi diğelim hor kullanıyorum daha kutusundan çıkarken hortum çıkmıştı demekki bana daha önceden hor kullanılmış ürün gönderilmiş ki, 10 gün donra servise götürdüm zaman bulupda.Ne gerekiyorsa yapacağım gerçi bunlara güven olurmu bilmem hor kullanılmış hortum mu ispatta kullanacaklar yazıklar olsun ben olaydan şunu çıkarıyorum demekki ürünü yenileselerde aynısı olacak o zaman değiştirmenin ne anlamı olur diye düşünüyorlar herhalde sonuç bu.

  • Fakir Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn İMER; Müşteri hizmetleri kayıtlarınız incelenmiş ve servisle gerekli görüşmeler yapılmıştır. 15.06.2013 garanti başlangıç tarihli ürününüzün şuan için yasal hakkı onarımdır. Ürün görselleri tarafımızda bulunmakta olup bilir kişi tespiti geçerlidir. Ürün işleminizi yetkili servisimizden tamamlayabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. 444 0 241 www.fakir.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön