24 Nisan 2013

Fakir 4. Arızada Bile Şarjlı El Süpürgesini Değiştirmiyor!

RCT-122 model şarjlı el süpürgesini 3 üncü kez aynı arızayı yaptığında hem Çorlu yetkili servisi hemde Fakir firması telefonla görüşmemde ve de firma tarafından bana gönderilen mail de (mail hala var) 4 üncü arızada yenisiyle değiştireceğiz dediler. Süpürge 4 üncü aynı arızayı yaptı yetkili servis Fakir firması değiştirmiyor 5 inci arıza olacakmış diyor, Fakir firması ise gönderdiğim 3 maile hala ne cevap yazdı nede telefonla aradı. O kadar çok para verip kaliteli ve güvenilir diye aldığım Fakir ürününden soğudum. Fakire verdiğim paraya aynı süpürgeden 4 tane alırdım.

Ali 131 Okunma

Cevaplar

 • Ali26 Mayıs 2013

  Tüketici mahkemesine verdim onlarda para iadesine karar verdi mahkeme kararı olunca paramı aldım sizde aynısını yapın kimseyi enayi yerine koymasınlar herkese tavsiye ederim şikayetinizin peşini bırakmayın gidin tüketici hakları derneğine ücretsiz hem de onlar takip ediyor direk çözüyor bir dahada fakir almam onuda bilin.

 • Ali01 Mayıs 2013

  Ey ilgisiz fakir ürün zaten 10 gündür bende ne servisi 4 üncü onarımdan sonra ürünü aldım bende bıktım onarım yaptırmaktan çöpe atacağım ama mahkeme için tutuyorum. Bir daha Fakir alırsam FAKİR olayım.

 • Fakir Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sn HAREKET; Fakir RCT 122, satın alınma tarihi itibari ile bir yıl içerisinde ’… Ürünün tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde en az dört defa, imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra bu arızaların maldan yararlanmamayı sürekli kılması…’’ ilgili prosedür bilgilerinden birinin söz konusu olması koşulunda ilgili ürün değişim hakkı kazanmaktadır. Şu an için ürününüzün servis arıza kayıtları incelendiğinde ürününüzün yasal hakkı onarımdır. Müşteri hizmetlerindeki kayıt numaranız 9675 olup ürününüz serviste hazır haldedir. En kısa sürede almanız ricamızdır.Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – 2 444 0 241 www.fakir.com.tr

 • Ali29 Nisan 2013

  Görüşme halen yok Tüketici haklarına başvurdum oradan çıkan sonuca göre gerekirse mahkemeye gideceğim 150 tl lik süpürge için 1500 tl harcayacağım hakkımı alacağım tüketiciyi enayi yerine koymak neymiş görsünler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön