26 Şubat 2013

Facebook.com Hesabıma Erişemiyorum!

Hesabıma erişemiyorum. Sahte hesap şüphesiyle kapatıldığını söylüyorlar. Hesabımı doğrulamam için benden tel numaramı istiyorlar. Ne hikmetse bir türlü onay kodu gönderemiyorlar. Onay kodu telefonunuza gönderilememiştir diyor. 4 gündür hep aynı istek, aynı cevap. Üstelik oyun oynamak için 135 tl ödeyip çip aldım. Madem kapatacaktınız neden alışverişime müsaade edildi?

Kemal 268 Okunma

Cevaplar

  • Facebook.com Temsilcisi17 Mart 2013

    Önce, operatörünüzün desteklenip desteklenmediğine dair daha fazla bilgi için Mobil sayfasına bakın. https://www.facebook.com/mobile Konumunuzu ve telefon numaranızı girmek için Facebook Kısa Mesajlarına Kaydol'a tıkladığınızda beliren açılır menüyü kullanın. Kırmızı bir hata mesajı alıyorsanız, operatörünüz desteklenmiyor olabilir. Operatörünüz desteklenmiyorsa, operatörünüzü bu hizmetle ilgilendiğiniz konusunda bilgilendirmenizi tavsiye ederiz. Yeterli sayıda kişinin ilgi göstermesi durumunda, Mobil Kısa Mesajlar özelliğimizi desteklemeye karar verebilirler. Şimdilik, Facebook Mobil Sitesini (m.facebook.com) kullanarak da hesabınıza erişebiliyor olmalısınız. Operatörünüz destekleniyorsa, lütfen sorununuzu gidermek için aşağıdaki talimatları okuyun: Kısa mesajınızı operatörünüze yönelik doğru numaraya gönderdiğinizden emin olun. Telefonunuzun kısa mesajlarınızın sonuna imza eklemediğinden emin olun. Bu, Facebook Mobil iletişimini etkileyebilir. Kodunuzu almak için f yerine On veya Fb yazıp göndermeyi deneyin. Yakın zamanda numaranızı farklı bir operatörden taşıdıysanız, onay kodunu alamayabilirsiniz. Bu sorunun farkındayız ve en kısa zamanda çözmeyi umuyoruz. Sorununuz yine de çözülmediyse, lütfen bize bildirin. https://www.facebook.com/help/contact/352512044767949

  • Kemal04 Mart 2013

    hesabım sahte olabileceğinden kapatılmış. telefonuma onay kodu neden 22. 02. 2013 tarihinden beri gönderilemiyor. pek çok kez denendiği halde onay kodu telefonuma gönderilemiyor diye bilgi veriyorsunuz. ben öperatörümle konuştum. bütün ayarlar yapıldı. bizimle alakalı değil diyor türcell. facebukla alakalı bir sorun varmış. lütfen çözün bu sorunu. yakışmıyor size insanları madur etmek.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön