Facebook.com Onay Kodu Alamıyorum!

Sevgi K. |

2006 yılından beri kullandığım facebook adresim malesef anlamadığım bir şekilde kilitlendi giriş yapmaya kalktığımda Hesabını doğrula uyarısı çıkıyor ve onay kodunu gir diyor fakat sorun şu. Kayıtlı olan telefon numaram 1 yıl evvel değiştirdiğim numaram olduğu için hiç bir şekilde onay koduma ulaşamıyorum.

En az 30 tane mesaj atıp yardım istedim kimliğimi scan edip en az 10 kere facebook iletişime attım. Her yolu denedim her birimden yardım istedim hatta ve hatta eski hattımı oparetörden almaya bile çalıştım. Ama sonuç sıfır hiç bir şekilde 1 Aydır dönüş alamadım. Bir sürü ailem arkadaşlarım ekliydi. Bir sürü resim ve videolarım vardı. Çok üzgünüm en son burdan destek alabileceğimi düşündüm.

Etiketler :

Şifre - Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  21:43

  Hesabınızı doğrulamak için gereken kod gelmediyse, yeni bir kod isteyebilirsiniz. Bunu yapmanın iki yolu vardır.

  ■Arkadaşlık isteği gönderirken gördüğünüz sınama metni alanının (kutu içindeki sözcükler) altındaki Doğrula bağlantısına tıklayın.

  ■Mobil onay sayfanızda cep telefonu numaranızı girin. Ülke kodunuzu girin, ardından numarayı özel karakterler (+ veya -) ve başındaki sıfırlar olmadan girin.


  Not: Kod sınırına ulaştığınızı bildiren bir mesaj görürseniz lütfen birkaç gün bekleyip tekrar deneyin. Bu iki seçeneği de denediyseniz ve hala bir kod alamıyorsanız, bize yazabilirsiniz.
  https://www.facebook.com/help/contact/283958118330524