Facebook ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Çiçek sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  12 Yorum

Facebook Ekibine Acil Şikayet!

404
Çiçek
Çiçek 1 hafta önce

Buradan Facebook ekibine şikayetimdir, istemediğim kişiler tarafından bulunmamak için takma adla açtığım iki hesabıma şifrelerini girdiğim halde erişemiyorum kod gelmiyor bile. Neymiş ben olduğumdan emin değillermiş. Hesaplarıma erişmek istiyorum! Facebook ekibi bunu iyi okuyun! Facebook gülüp şakalaşıp çıktığımız bir sosyal medya hesabı alt tarafı bu kadar güvenliğe ne gerek var yapmayın yeter artık! Facebook'taki bu abartılı aşırı güvenlik seçimlerde yok abi.! O kadar gereksiz bir güvenlik sistemi ki kime sorsam şikayetçi bu durumdan.! Cezalarınız, kısıtlamalarınız, askıya almanız A'dan Z'ye her şeyiniz abartılı.! İyice tadımız kaçtı gülmek, şakalaşmak, kafamızı dağıtmak için girdiğimiz Facebook'ta bile mutlu olamıyoruz.! Facebook kullanıcıları mutsuz sizin yüzünüzden anlıyor musunuz?! Kaldırın şu gereksiz güvenlik olayını! Yeter artık vallahi yeter sinirlerimiz bozuldu iyice ya...!

  • profile
1 Destekçi
  12 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
431
28 Ağustos 2022

Facebook Meta Business Reklam Kısıtlaması

Sahibi olduğum https://www.facebook.com/credenceautomotive sayfasına sebebini bilmediğim sebepten ötürü nihai reklam kısıtlaması verdiler. Aylarca binlerce dolar para ödeyerek büyüttüğüm sayfamın reklamlarını artık veremiyorum. Meta Business ekipleriyle defalarca bağlantı kurmama rağmen Nihai karard...

profile
118
30 Mart

Facebook'ta Para Kazanmam Kısıtlandı!

Birkaç hafta önce Facebook üzerinden Reels videoları paylaşamaya başladım ve milyonlarca izlendi. Ardından para kazanmam acildi ve para kazanmaya başladım dün 29.03.2023 tarihinde kurallara uygun olmayan bir video paylaşmışım ve üzerine ihbar alıp para kazanmam kısıtlandı. Geri acilsin diye tüm vide...

profile
1.879
24 Mart
profile
Niyazi sonuçtan çok memnun
  • 1 gün önce

Facebook Haksız Kısıtlama

Facebook 9sene önce paylaştığım bir paylaşım yüzünden günlerdir Haksız yere Facebook hesabımda kısıtlama yapıldı. Kısıtlamanın acil olarak kaldırılmas...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

12 Yorum

Cafer
Cafer
 

Sonuna kadar katılıyorum çok haklısınız. Benim Facebook hesabımı sebepsizce kapattılar. Kimlik bilgilerimi istediler gönderdim yine de hesabımı açmadılar. Bu gidişle Facebook daha çok üye kaybeder. Keşke Facebook meta olmasaydı. Ne zaman metaya geçtiler Facebook saçmalamaya başladı.

Cafer
Cafer
 

Koskoca şirket kullanıcıların sorunlarını umursamıyor 5.000 binden fazla Şikayetvar. 119 tane sorun çözülmüş sadece. Bir de Facebook'ta destek ekibiyle iletişime geç diye buton var tıkladım iletişime geçemedim tam bir saçmalık. O zaman destek al butonu neden var?

Çiçek
Çiçek
 

Hiçbir şikayete cevap verilmemiş ilgilenilmemiş yani umurlarında bile değil şaka gibi ya...

Cafer
Cafer
 

Katılıyorum çok haklısınız bir Facebook yetkilisi bu sitedeki herkesin sorunlarını çözmelidir.

Çiçek
Çiçek
 

Tüm Facebook ekibi, tüm Facebook yetkilileri okusun burayı ve bu saçmalıklara bir son versinler. Facebook'taki hesapları, insanları bırakın da seçim zamanları alın tüm bu kapsamlı önlemleri.!

Cafer
Cafer
 

Facebook taraflı davranıyor dediğiniz gibi yurt dışındaki kullanıcılara böyle yapmıyorlar.

Cafer
Cafer
 

Benimde yeni hesap açamama izin vermiyor hemen kapatıyorlar. Madem öyle sebepsizce kapatılan hesabımı açsınlar. Ben asla topluluk kurallarını ihlal etmedim.

Cafer
Cafer
 

Benimde Facebook hesabım sebepsizce kapatıldı. Kimlik istediler gönderdim açmadılar. Yeni hesap açamıyorum açtığım an kapanıyor aynı sorun bende de var. Ne yapacağımı bilmiyorum çözümünü de bulamadım.

Çiçek
Çiçek
 

Bir de şöyle bir saçmalık var, adam küfürlü isimle hesap açmış ve birçok hesabı var. Ama ben güzel bir isimle hesap açsam ve birden çok hesabım olsa anında ben görülüyorum kısıtlanıp, askıya alınıp kilitleniyor hesaplarım. Yemin ederim saçmalıklar silsilesi başka hiçbir şey değil.

Çiçek
Çiçek
 

Facebook'ta yurt dışında böyle saçmalıklar yok bir tek Türkiye'de bir espri yapıyorsun pat yorum cezası, pat kısıtlama. Türkiye'deki saçmalıklar başka hiçbir ülkede yok.

Cafer
Cafer
 

İnşallah Facebook hesabınızı geri alırsınız. Evet birçok saçmalık var. Facebook'ta canlı destek ekibi olsa süper olur hem kullanıcıların sorunlarını daha hızlı çözerler.

Çiçek
Çiçek
 

Güvenlik yüzünden hesaplarıma erişemeyeceksem hiç olmasın o güvenlik. Gerektiği yerde yapsınlar güvenliği gereksizce değil.