Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Facebook Ads İzinsiz Para Çekti.

profile
Mehmet
08 Aralık 2023
407

Facebook reklamları tarafından izinsiz olarak 25.03 dolar reklam ücreti ödemesi yapıldı. Kartımı iptal etmek zorunda kaldım. Firmanın ilgili hukuki işlemi başlatacağım. Yapılan işleme yönelik iade ve iptal şikayet gibi süreçlere dair hiçbir bilgi alamadım ve kart bilgilerinin izinsiz kullanılması hakkında da bankaya bildirimde bulundum.

Benzer Şikayetler

1

Facebook Kartımdan İzinsiz Para Çekilmiş

profile
Kevser
17 Aralık 2023
701

Facebook reklam ücreti adı altında, banka kartımdan izinsiz para çekti. Facebook hesabımı uzun süredir giriş yapmıyorum. Yani kullanmıyorum. Buna rağmen Facebook para çekmiş. 234 TL ve 274 Tl para çektiler. Bu nasıl oluyor. Çekilen paranın iadesini istiyorum.

Facebook Kartımdan İzinsiz Para Çekilmiş

Facebook Banka Hesabımdan İzinsiz Para Çekilmesi

profile
Ali
16 Ekim 2023
999

Kredi kartımdan 40 dolar para çekilmiş iznim ve haberim olmadan Facebook kullanmıyorum bile bu ne saçmalık kullanmadığım bir uygulamada nasıl bir reklam vermiş veya başka bir işlem yapmış olabilirim derhal iadesini talep ediyorum. Dikkate almanızı bekliyorum

Facebook Banka Hesabımdan İzinsiz Para Çekilmesi
1

Facebook Banka Kartım Kopyalandı

profile
Felek
12 Ağustos 2023
2.055

Facebook banka hesabımdan izinsiz para çekmiş benim iznim olmadan banka hesabıma nasıl erişebiliyor ücretlerin iadesini talep ediyorum. Benim Facebook reklamlarıyla hiçbir işim yok hiçbir şekilde banka bilgilerim kayıtlı değil Facebook'ta çekilen ücretlerin iadesini istiyorum. 800 küsurlu pos fecab...

Facebook Banka Kartım Kopyalandı
Facebook Banka Kartım Kopyalandı

Facebook Dolarla Paramı Çekti

profile
Ceren
12 Temmuz 2023
378

Facebook iznim olmadan Garanti Bankası hesabımdan 43.95$ ve 71.07$ para çekti derhal bunun çözülmesini istiyorum. Daha önce de aynı şey başıma geldi böyle böyle en az 6.000₺ para ödemesi yaptım Facebook'a. Tüm kart bilgilerim silindi reklam ücretlerim ödendi hala neden devam ediyor?

Facebook Dolarla Paramı Çekti

Facebook Banka Hesabımdan İzinsiz Para Çekti

profile
Necip
08 Haziran 2023
280

Facebook banka hesabımdan izinsiz para çekmiş benim iznim olmadan banka hesabıma nasıl erişebiliyor ücretlerin iadesini talep ediyorum. Benim Facebook reklamlarıyla hiçbir işim yok hiçbir şekilde banka bilgilerim kayıtlı değil Facebook'ta çekilen ücretlerin iadesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz