Fabrika'dan Aldığım Bluz Defolu Çıktı!

Savaş T. |

13/08/2013 tarihinden eşim için Pendik Neomarin'den bluz aldım. Eşim bluzu evde denerken bluzun ip kaçtığını fark etti. 5 gün sonra mağazaya giderek ürünün değiştirilmesi talebimizi ilettik. Verilen cevap; "elbiseyi incelemeye alacağız, şu anda sistemde problem olduğu için Eylül Ayı içerisinde elbiseyi firmaya göndereceğiz. Size ulaşması geç olur" gibi cevap verildi.

Değişim kartının ne işe yaradığı sorulduğunda firma yetkilileri "elbisenin etiketleri yok kullanılmış"cevabı aldık, etiketleride gösterdiğimizde"olmaz etiketler koparılmış"gibi ilginç cevaplar verildi. Tam anlamıyla fiyasko, Pendik Neomarin Fabrika Mağazasından alışveriş yapmadan önce düşünmenizi öneriyoruz.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  15:25

  Değerli Müşterimiz;

  Markamıza yapmış olduğunuz geri bildirimler için teşekkür ederiz. Ürününüzde yaşamış olduğunuz şikayet konusu durum adına özür dileriz.

  Kullanıcı bilgilerinizde yazılı gsm numaranızdan sizlere ulaşamadığımız için çözüme ulaşmamış ve devam eden bir şikayetiniz var ise onlinedestek@aymarka.com adresimizden tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri