07 Ocak 2014

Fabrika'dan Aldığım Takım Elbisenin Astarı Yırtıldı!

Ekim ayının sonunda Marmara Forum AVM Fabrika/Net Work mağazasından almış olduğum Fabrika Marka takım elbiseyi bugün 4. kez giyiyorum ve kullanmadığım sol içte yer alan küçük cebin yanından astar yırtıldı. Yırtılmaya neden olacak bir zorlama da olmadı. Farklı marka takım elbiseler de kullanmaktayım. Hiçbirinde böyle bir sorun yaşamadım. Yaklaşık 10 yıldır hergün takım elbise kullanan biri olarak ilk defa bu kadar kalitesiz bir ürüne rastladım. Fabrika'ya hiç yakışmadı.

Erkan 104 Okunma

Cevaplar

  • Erkan10 Ocak 2014

    Fabrika mağazasından içeri bile girmem. Fabrika artık tercih etmeyeceğim bir markadır. 2 ürün aldım ikisinde de sorun yaşadım. Dertsiz başıma dert açamam.

  • Erkan10 Ocak 2014

    Tarafınızca teslim alınması ve tarafıma teslim edilmesi halinde incelemeniz için takım elbisenin ceketini verebilirim. Zira mağazanıza adım atmayı düşünmüyorum. Ayrıca değişim ve hatta onarım dahi talep etmiyorum. Aldığıma alacağıma pişman oldum zaten. Ben bu şikayeti; yaşattığınız sorunu çözmeniz için değil, kalitesiz ürün ürettiğiniz hakkında bilginiz olması için yazdım. Belki 4. giymede yırtılmayan 5. kez giyilebilecek ürünler üretebilirsiniz diye yazdım. Gerçekten Fabrika'ya yakışmadı.

  • Fabrika Temsilcisi10 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Üründe yaşanan problem ile ilgili , inceleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu işlemlerin sonuçları kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. Sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep tlf numaranıza gelicek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön