22 Mart 2013 #1700611

Fabrika Ürünü Daha Pahalıya Aldım!

İstinye Park Fabrika mağazasından 270TL'ye 12.01.2013 tarihinde bir takım aldım. Ceket etek boyu ve kol boyu tadilatı yaptırmak istedim. 1 hafta sonra takımımı almaya gittiğimde terzinin takımı mahvetmiş olduğunu gördük. Bunun üzerine yeni bir takım getirtmek istediler; yeni takımın getirilmesi 2 hafta, yeni tadilat işlemi de 1 hafta sürdü.


Sonuç olarak takımı 16.02.2013'de teslim alabildim. Terzi'nin mahvettiği takımı ise düzeltmişler, ben takımımı teslim alırken yanı başımda bir adama şubat ayı fiyatı 200 TL'ye sattılar. Yani hem bekletilmiş oldum hem de yanıltılmış. Fabrika mağazası beni bu kadar beklettiyse bana da o takımı o günün fiyatı olan 200 TL'ye vermeliydi. saf yerine konuldum.

Fırat 105 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Tarafımıza yazılı olarak bildirdiğiniz konu ilgili görüşmek istedik fakat ulaşamadık. Sorun devam ediyor ise [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön