20 Şubat 2013 #1643877

Fabrika Satın Aldığım Ürünü Başkasına Verdiler!

Bugün Marmara Forum da bulunan Fabrika mağazasından 1 takım aldık,paçalarının ve belinin dikiş yaptırılması için 2 saat sonraya randevu aldık.Mağazaya tekrar döndüğümüzde 35dk yine bekletildikten sonra 1 karışıklık sonucunda 595 TL ye almış olduğumuz ürünü başkasına teslim ettiklerini belirttiler ve bunun sonucunda mağaza personellerinden gerekli ilgi ve alakayı göremedik.Özür dilemediler.


Mağaza Sorumlusu M*** S**** beyefendi konuyla alakasız 1 tavır sergiledi. 35 dk bekletilmemize rağmen yanımıza bile gelmedi.Zaten kasada çalışan bayan personel de görevini yavaş şekilde yerine getirdi.Yetmezmiş gibi üründen başka olmadığını öğrendik.Tek söyledikleri 'Yarın teslim alın'?Mağdur edildik sonuç sıfır.

Ayşegül 227 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi14 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetvar.com internet adresi üzerinden tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Marmara Forum Fabrika mağaza personellerimiz’in tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön