18 Mayıs 2013

Fabrika Pantolon Deforme Oldu!

Almış olduğum pantolon arkasından patladı doğal olarak mağazaya gittim 15 günde incelenip geleceği ve benim ilgili kişilerce aranacağım söylendi. doğal olarak bekledim ve zaman dolmasına rağmen kimse aramadı 22 gün sonra ben kendim mağazaya giderek şok bir durumla karşılaştım bana kullanıcı hatası olduğunu ve pantolonu bir yere takılmış olduğunu ve pantolonun yıpranmadan dolayı patladığını söylediler.


Bende pantolonu onlara hediye ettim. Acaba soruyorum pantolon nasıl o şekilde takılmayla patlar tamamen bir umursamazlık ve ilgilenmemezlik, alırken ürünü iyi, bir sorun olunca kimse yok piyasada ve bir daha o mağazaya uğramam giden arkadaşlarımı da uyarırım.

Ahmet 71 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden ,tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz. Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmiş olduğunu bildirmek isteriz.Dış etki kaynaklı bölgesel deformasyon olduğundan dolayı değişim yapılamamıştır. Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön